...

ŞİRKET PROFİLİ

Üniversal Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi, Maliye Bakanlığı’nın en seçkin üst düzey bürokratlarından olan Yafes PEHLİVAN’ in Yönetim Kurulu Başkanlığında, 2012 yılında kurulmuştur. Maliye Bakanlığının Eski Başmüfettişlerinden Halil İbrahim ÖZDEMİR, Bora UNUTMAZ, Muzaffer UYAR, Bahri YILDIRTAN, Recep IŞILDAKLI, Cavit AKYAYLA ve Ahmet BAHADIR olmak üzere sekiz YMM’den oluşmaktadır. Bunun yanında uzun yıllar özel sektörde çalışmış 15 mali müşavir ve alanında dinamik ve tecrübeli 90 kişilik kadromuz ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca 2013 yılı içerisinde Gebze ve Samsun’daki şubelerimiz hizmete açılmıştır. Şirketimiz profesyonellerden oluşan kadrosu ile sayısı hızla artan müşterilerine  Denetim, vergi ve danışmanlık  hizmetleri sunmaktadır. Deneyimlerimizi bilgimizle harmanlayarak bulduğumuz çözümlerle müşterilimizin. İşlerine daima değer katmaktayız.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, uzmanlık alanımızda bulunan mevzuat konularında güncel gelişmeleri takip etmek ve mükelleflerine en yüksek seviyede faydayı sağlayacak şekilde değer yaratacak, yüksek kalitede hizmet sunarak, söktörünün saygınlık arz eden şirketlerin arasında yer almaktır.

Misyon

Şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun ve hızlı çözümler üreten, önerilerini sunan, çözüm odaklı, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan her kademede çalışanları ile geleceğe emin adımlarla ilerlemeyi kendine misyon edinmiştir.


Bu site Mimcrea Web Yazılım Ticaret A.Ş. tarafından yapılmıştır. - Copyright © 2016